Záznamová zařízení

Záznamová zařízení

Nabídka NVR rekordérů Dahua je členěna na řady Beneficio, Professional a Ultra. Všechna NVR umožňují připojení lokálního monitoru (HDMI/VGA) a myši pro lokální ovládání. Většina modelů se vyrábí v provedení se 4, 8, 16 nebo 32 kanály. Do rekordérů lze nainstalovat 1 až 8 pevných disků pro ukládání dat. Verze s 1 HDD mají jeden Ethernet port o rychlosti maximálně 100 Mbit, 2+ diskové verze disponují 1 nebo 2 gigabitovými porty. Standardem je kodek H.264, několik modelů má navíc nejnovější kodek H.265. Modely vyšších řad nabízejí moderní monitorový výstup standardu 4K (4x Full HD rozlišení). Specializované modely jsou zastoupeny Wi-Fi provedením a mobilním NVR.

Výhodou je výkonný PC klient "Smart PSS" pro až 256 různých záznamových zařízení nebo 2000 kamer celkem a mobilní klienti (DMSS) pro Android i iOS.

Rekordéry Dahua s průvodcem rychlé instalace umožňují automatické připojení k DDNS serverům a nově i funkci P2P (Peer-to-Peer), což velmi zjednodušuje spojení s mobilní aplikací a PC klientem pro vzdálený přístup po internetu bez nutnosti nastavování port forwardingu na routeru.

Pevné disky pro ukládaní dat

WD Purple

Pro naše kamerové systémy používáme disky WD Purple, které jsou navrženy pro extrémní potřeby nepřetržitých dohledových systémů ve vysokém rozlišení. Disky WD Purple jsou optimalizované pro dohledové systémy - podporují pracovní zatížení až 180 TB/rok a až 64 kamer.

Modelový příklad instalace NVR a pevného disku

V případě, že zákazník požaduje monitorovat 2 místa za pomocí dvou kamer, bude potřebovat nahrávací zařízení (4CH NVR) o 4 kanálech, na které se dají připojit maximálně 4 kamery. V případě, že bude zákazník v budoucnu vyžadovat instalaci více jak 4 kamer, bude potřeba instalovat 8 kanálové NVR a k tomu vyšší kapacitu pevného disku.

Kapacita HDD se odvíjí dle počtu kamer. Zde uvádíme doporučené velikosti pevných disků.

Typ NVR Počet kamer Velikost HDD
4CH 1 - 4 2 - 4 TB
8CH 4 - 8 4 - 6 TB
16CH 8 - 16 2x 6 TB

Zavoláme Vám

Vyplňte formulář, odešlete ho a my Vám zavoláme a pomůžeme s výběrem.

Zadejte jméno a příjmení
Zadejte telefon
Zadejte bydliště
Vyberte službu
Opište ověřovací kód