Kamerové systémy

Naše společnost nabízí a realizuje moderní zabezpečovací IP kamerové systémy od předních světových výrobců Dahua a Hikvision. Obraz je zpracován přímo v kameře a v digitální formě přenášen k uživateli nebo na záznamové zařízení. Výhodou IP kamer je především jejich vysoké rozlišení. K dispozici jsou IP kamery s vysoce účinnou videokompresí H.265, s rozlišením až 8mpx (UHD 4K), případně až 12mpx. Nejrozšířenější jsou dnes IP kamery s rozlišením 2mpx až 4mpx (Full HD 1080p).

Kamerové systémy pro domácnosti

Domácnosti

Je velmi logické, že v dnešní době chtějí zákazníci ochránit svůj majetek pomocí kamerového systému, obzvlášť, když máme k dispozici pokročilé technologie umožňující digitální přenos ve vysokém rozlišení. Pro domácí použití jsou velmi oblíbené ekonomické varianty kamerového systému Dahua s rozlišením 2mpx až 4mpx (Full HD 1080p).

Kamerové systémy pro firmy a rozsáhlé objekty (haly, nákupní centra, obce)

Firmy

Při návrhu kamerových systémů pro velké a rozsáhlé objekty je nutno dbát na dostatečnou propustnost datové sítě. Pro rozsáhlé systémy s desítkami kamer je nutné počítačovou síť pro IP kamery dimenzovat až na rychlost 1GB/s. Tím se zaručí dostatečná rychlost také s ohledem pro případné další rozšíření kamerového systému.

Propojení vice objektů v rámci jednoho kamerového systému

Jako internetový poskytovatel máme dlouholeté zkušenosti s bezdrátovým propojováním lokalit a objektů. Proto pro nás není žádný problém za pomocí wifi prvků propojit více objektů (haly, domy, obce) do jednoho centralizovaného bodu, kde je umístěno nahrávací zařízení.

IP kamery můžeme připojit i bezdrátově pomocí WiFi. Bezdrátové připojení využíváme pro připojení kamer, kde je obtížné instalovat kabeláž nebo pro překonání prostoru mezi budovami a podobně.

Software

Software

Samozřejmostí je vzdálené monitorování a ovládání kamerového systému a PTZ kamer. Pro tyto účely vyvinuly výrobci Dahua a Hikvision propracovaný software, dostupný pro Apple i Android a pro platformy MacOS a Windows.

Máme zkušenosti s montáží jak malých IP kamerových systémů, tak rozsáhlých instalací, rádi Vám doporučíme vhodné kamery pro kvalitní a spolehlivý IP kamerový systém.

Zavoláme Vám

Vyplňte formulář, odešlete ho a my Vám zavoláme a pomůžeme s výběrem.

Zadejte jméno a příjmení
Zadejte telefon
Zadejte bydliště
Vyberte službu
Opište ověřovací kód